Konu Başlıkları
Hakkımızda
İletişim Bilgileri
Müşteri Hizmetleri
Sıva Filesi Nedir
Sıva Filesi Çeşitleri
Sıva Filesi Kullanım Alanları
Dış Cephe Mantolamanın Önemi
Sıva Filesi Toptan Satış
Üretim Fabrikalarımız
Mantolama Donatı Filesi Nedir
Sıva, Mantolama ve Donatı Filesi Özellikleri
Alçı Filesi Nedir
Sıva Filesi Teknik Özellikleri
Sıva Filesi Fiyat Listesi
İnşaat Sıva Filesi Fiyatları
Sıva Filesi Nedir

Sıva filesi , dışarıdan gelecek etkilere yüksek alkali dayanımına sahip fiber cam elyafın özel makinelerde iplik haline getirilerek sonrasında gerekli işlemleri yapılarak dokunması ve yapıştırıcı tutkal reçine ile kaplanarak renklendirilerek elde edilen taşıyıcı donatım malzemesidir.

Sıva filesi ürünleri ısı yalıtımı gereken yapılarda, binalarda , odalarda dış ve iç cephelerinde kullanılır.

Aynı zamanda sıva filesi zemin ve tavan yalıtımlarında sıcak ve soğuk iklim şartlarına karşı yapılan izolasyon yalıtımlarında donatı taşıyıcı malzeme olarak kullanılır.

Yapılarda, sıva filesi özellikle mantolama ısı yalıtımı yapımında sıva taşıyıcı donatısı olarak görev yapan sıva filesi, ihtiyaçları tam olarak karşılamaktadır.

Sıva harçları ise alkali içerir. Bir sıva filesinin sıvaya yani alkaliye dayanıklı olması için yüksek mukavemetli saf camdan üretilmiş olması gerekir.

Kalite anlayışımız gereği özel olarak ithal ettiğimiz sıva fileleri piyasadaki en kaliteli ve yüksek mukavemetli cam elyafından üretilmektedir.

Sıva fileleri yapılarda Isı Yalıtım Sistemleri Mantolama sıva filesi standartları CE normlarına göre özel olarak üretilmektedir.